Přeskočit na hlavní obsah

Happiness #1

V téhle nové sérii bych vám ráda říkala o maličkostech, které mne každý den potěší. Možná to je divné, ale já sama si to potřebuji připomínat, takže proč se o štěstí nepodělit i s vámi. Chtěla bych, aby tohle byla taková motivace a oáza štěstí (tohle zní fakt dost špatně, ale chápete mě), takže sem budu dávat i nějaké hezké citáty a obrázky.

Úsměv cizího člověka v tramvaji

Dobrá snídaně

Čokoláda

Koťátka a šťeňátka
Horký čaj

Oblíbená písnička hrající v rádiu

Poděkování člověka, kterému pomůžete.

Zjištění, že nejste sám kdo nerozumí matematice.

Smích

Gayové

Objetí

Když vám někdo řekne, že Vám to sluší.

Dobré jídlo.

Komentáře

 1. Úsměv cizího člověka potěší, ale ještě víc mě těší úsměv člověka, který pro mě hodně znamená, ale nevšímá si mě. Čokoláda, dobré jídlo a horký čaj... to je prostě klasika:D Pak mě ještě hodně potěší, když má jiný člověk radost. Ten pocit je prostě nezaplatitelný,

  OdpovědětVymazat
 2. Niekedy je fajn si spomenúť na maličkosti, ktoré nám spravia radosť :). Ja som si nedávno založila denník priamo pre takéto maličkosti...

  OdpovědětVymazat
 3. Když budeme mít radost z každé maličkosti budeme skoro pořád šťastní :)
  Moc hezký článek....donutil mě se trochu zamyslet sama nad sebou a všímat si všech hezkých drobností :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Christmas talk

Já tak miluji Vánoce a povídání si o nich. Vždycky se můžete dostat k něčemu jinému. A proto jsem si dneska připravila Christmas talk.
Prostě takové povídání, najdu si i možná pár otázek o Vánocích, dám vám sem moje oblíbené věci o Vánocích a bude to prostě takovej mišmaš.
Proč bychom vlastně měli mít ty Vánoce rádi? Vždyť to jsou vlastně prázdniny ke konci roku kdy od ostatních dostaneme nějaké dárky. Ano, sice to tak nějak vypadá, ale to neznamená, že to tak je.
 Vánoce jsou o tom abychom byli s těmi, které máme rádi a aby jsme si s nimi ten čas užili. Je to o tom abychom byli šťastní a s přáteli, protože ti jsou naše štěstí. Dárky, cukroví a dovolená jsou vlastně jen bonus.
Když jsem byla malá Vánoce jsem vlastně opravdu brala jako den kdy dostanu nějaké dárky, ale to asi každé dítě. Ale doteď mám Vánoce spojené se zdobením stromečku, to jsem dělala vždycky s tatínkem.

Když už jsem u těch stromečků, máte doma živá a nebo umělý? My měli živý asi jen třikrát, jinak jsme měli umělý. …

Welcome

Ahoj,
vítám tě na tomhle novém blogu. Asi si říkáš proč sweet world, ale na to je jednoduchá odpověď. Jsem dívka, která téměř stále žije ve svém sladkém světě, kde jde vše podle představ.
Ať už počasí, tak i vztahy. No, ale pak je tu taky realita, která mě  ničí. Všude nenávist a zloba. Hmm, ale s tím se musím smířit.
Možná mě znáš z mého skoro dva roky starého blogu storyholky. Ten na internetu sice pořád je a bude, ale už na něj články přistávat nebudou. Přece jenom jsem trochu vyrostla. Zjistila jsem hodně věcí. Třeba, že nejvodnatější řeka Afriky je Kongo. Nebo jak jednoduché je obejmout kluka. A taky, že jsou i lidé, kteří vypadají jako přátelé, ale také tak jenom vypadají. pak tu jsou také lidé, kteří přáteli opravdu jsou. Ale to co máme rádi si musíme pořádně hlídat a starat, jinak to zmizí. Hlídejte si osoby v životě, o které stojíte.

Chtěla bych prostě začít novou kapitolu. Chci aby tenhle blog byl místo, kam budu chodit ráda. Nechci abych se do toho musela nutit. Chci být sa…