Přeskočit na hlavní obsah

Christmas things
Výsledek obrázku pro christmas treat Ahoj, jak asi víte dneska je ( konečně) 1. prosince a to znamená, že za 24 dní jsou Vánoce! Dnes si to každý uvědomuje. Já tu mám tedy pár věci, které podle mne k Vánocům patří. Užijte si to!

Kakao a vánočka 

Na Štědrý den ráno mám k snídani vždy toto.. Podle mě to prostě k Vánocům patří. Ale štve mne to, že brácha rozinky nenávidí a vždycky jich má ve vánočce kupu a já tam mám jednu, ikdyž rozinky miluji.

Pečení cukroví

Já pečení miluji, ale nejlepší je stejně to pak všechno sníst. A u cukroví to platí dvojnásob. Můj  nejoblíbenější druh jsou ,,vosí hnízda" a sněhové pusinky.  Pečeme, ale i klasické linecké a vanilkové rohlíčky. Když cukroví peču většinou u toho poslouchám vánoční koledy a písničky, mám pak krásnou vánoční náladu. 


Nakupování dárků

Pro někoho je to otrava, ale já to mám ráda. Vždycky můžete jít do těch roztomilých obchůdků, které jsou přeplněné ještě roztomilejšími věcmi než normálně. Vezměte si Tiger. Já tam fakt chodit nemůžu, vždycky chci vykoupit celý obchod. 

Výsledek obrázku pro christmas presentsFilmy a pohádky 

24. prosince začíná období kdy v televizi neustále běží pohádky a vánoční filmy. Já u nich vždy zdobím stromeček a nebo lepím linecké cukroví. Na Vánoce také dávají pohádky, které jindy za rok nedávají například Šíleně smutnou princeznu, na tu se vždy strašně těším. Nikdo se také nezlobí když u pohádek strávíte celé odpoledne. 

Zdobení všeho možného

Já si neustále všechno zdobím a dekoruji, takže podle mého to k Vánocům prostě patří. Ať už zdobíte stromeček nebo okna. Nejhezčí je si k tomu pustit koledy a zpívat si. 
Výsledek obrázku pro christmas

Vánoční svetry

Myslím, že  každý z nás by měl mít alespoň jeden doma. Se sobíkem, stromečkem, nějakým nápisem nebo čímkoli. Je to prostě nutnost. 

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Christmas talk

Já tak miluji Vánoce a povídání si o nich. Vždycky se můžete dostat k něčemu jinému. A proto jsem si dneska připravila Christmas talk.
Prostě takové povídání, najdu si i možná pár otázek o Vánocích, dám vám sem moje oblíbené věci o Vánocích a bude to prostě takovej mišmaš.
Proč bychom vlastně měli mít ty Vánoce rádi? Vždyť to jsou vlastně prázdniny ke konci roku kdy od ostatních dostaneme nějaké dárky. Ano, sice to tak nějak vypadá, ale to neznamená, že to tak je.
 Vánoce jsou o tom abychom byli s těmi, které máme rádi a aby jsme si s nimi ten čas užili. Je to o tom abychom byli šťastní a s přáteli, protože ti jsou naše štěstí. Dárky, cukroví a dovolená jsou vlastně jen bonus.
Když jsem byla malá Vánoce jsem vlastně opravdu brala jako den kdy dostanu nějaké dárky, ale to asi každé dítě. Ale doteď mám Vánoce spojené se zdobením stromečku, to jsem dělala vždycky s tatínkem.

Když už jsem u těch stromečků, máte doma živá a nebo umělý? My měli živý asi jen třikrát, jinak jsme měli umělý. …

Happiness #1

V téhle nové sérii bych vám ráda říkala o maličkostech, které mne každý den potěší. Možná to je divné, ale já sama si to potřebuji připomínat, takže proč se o štěstí nepodělit i s vámi. Chtěla bych, aby tohle byla taková motivace a oáza štěstí (tohle zní fakt dost špatně, ale chápete mě), takže sem budu dávat i nějaké hezké citáty a obrázky.

Úsměv cizího člověka v tramvaji
Dobrá snídaně
Čokoláda
Koťátka a šťeňátka

Welcome

Ahoj,
vítám tě na tomhle novém blogu. Asi si říkáš proč sweet world, ale na to je jednoduchá odpověď. Jsem dívka, která téměř stále žije ve svém sladkém světě, kde jde vše podle představ.
Ať už počasí, tak i vztahy. No, ale pak je tu taky realita, která mě  ničí. Všude nenávist a zloba. Hmm, ale s tím se musím smířit.
Možná mě znáš z mého skoro dva roky starého blogu storyholky. Ten na internetu sice pořád je a bude, ale už na něj články přistávat nebudou. Přece jenom jsem trochu vyrostla. Zjistila jsem hodně věcí. Třeba, že nejvodnatější řeka Afriky je Kongo. Nebo jak jednoduché je obejmout kluka. A taky, že jsou i lidé, kteří vypadají jako přátelé, ale také tak jenom vypadají. pak tu jsou také lidé, kteří přáteli opravdu jsou. Ale to co máme rádi si musíme pořádně hlídat a starat, jinak to zmizí. Hlídejte si osoby v životě, o které stojíte.

Chtěla bych prostě začít novou kapitolu. Chci aby tenhle blog byl místo, kam budu chodit ráda. Nechci abych se do toho musela nutit. Chci být sa…